Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek miből áll egy lovaglófe...

Nektek miből áll egy lovaglófelszerelés? Csizmátok is van?

Figyelt kérdés
Nekem egy kobakom, egy nadrágom meg egy csizmám van (mondjuk a csizma az a rövidebb fajta.
2012. aug. 21. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kobak, kesztyű, pálca, lovagló nadrág, gumicsizma :)
2012. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pálca csak azoknak van akiknek van saját lovuk? Vagy az mindegy?
2012. aug. 21. 12:02
 3/17 anonim ***** válasza:

első vagyok :)

Nekem nincs saját lovam, én is úgy gondoltam, h nem kell, de az oktatóm mondta, h jó lenne beszerezni egyet :)

2012. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Kobak(2),Nadrág,Póló,Pulcsi(külön erre)Cipő,Chaps,Zokni(hozzávaló)Kesztyű,Pálca.
2012. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Kobak

nadrág

kesztyű

póló vagy top

kínaiban vett hosszú szárú zokni (felesleges lovasboltban 1000 Ftért megvenni)

lovaglócipő

lábszárvédő

pálca

2012. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok,a pálca díjlovagló,én sok mindenhez tudom használni,érdemesebb díjlovagló pálcát venni a sima lovagló helyett,de ha ugratsz,akkor olyan pálcát kell venni,ha nem akkor a djlovaglót ajánlom,de ahogy az oktató mondja.
2012. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem az előző voltam,hanem a 4-es.
2012. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kobak, gerincvédő, egy versenyes, 2 edzős lovaglónadrág, csizma, lábszárvédő, pálca.
2012. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 x) ***** válasza:
Igazából nálam attól függ mit akarok csinálni. Mondjuk ugróedzéshez vagy soklovas terephez nyilván teljes lovas cuccban vagyok de mivel van hogy egész nap lovon ülök nem mindig a legkényelmesebb gerincvédőben lenni. Viszont lábszárvédő mindig van rajtam ha lovak között vagyok, van belőle vagy 3-4 pár. Pálcát csak a saját lovamhoz használok mert hozzá kell. Lovaglócipőm is van de igazából nem sűrűn használom mert általában szőrén lovagolok. Terepre viszont fölveszem mert ott a legrosszabb leesni. Azt is bevallom hogy kobakot is csak komolyabb edzésre veszek föl. Gondolom nem kell mondanom hogy nyáron nem a legkellemesebb dolog, belesül az ember egy egész nap alatt. Persze, kényelmesebb mint a kórházi ágy...
2012. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csizma, sarkantyú, csikós egyenruha, karikás ostor
2012. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!