Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovaglócipőtök/csizmáto...

Milyen lovaglócipőtök/csizmátok van télre/hideg időre? FONTOS!

Figyelt kérdés
Szerintetek ez is megtenné? [link] barátnőm ajánlotta, melegnek is néz ki+vízálló meg sarka is van, csak hát kissé "fogazott" a talpa és elvileg lovascipőnek nem lehet olyan, nem? :S vagy ez még belefér? Ti milyet hordtok, mit ajánlotok? Lehetőleg ne túl drága legyen és vízálló természetesen. Linkeket küldjetek léci. Köszi
2011. okt. 26. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem fér bele a kengyelbe. (de ha elmész a dechatlonba, ezt könnyen kidarítheted, biztos van ott kengyel is.

Én most egy thermocsizmára gyűjtök, az ugyan 10 körül mozog, de meleg, vízálló, és nem mellesleg lovaglásra, és lovak körüli munkára találták ki :)

2011. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia ! hát . én nem szoktam nagyon túlbonyolítani . rendes lovaglócipő + ilyen szőrös talpbetét + vastag zokni ^.^

ha rendes hó van nem ázik be . ha pedig ilyen latyak idő van akkor inkább egy ősrégi utcai csizmát veszek fel (nem olyan mint manapság a csizmák ...alkalmas lovaglásra)

2011. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ja, meg sztem túl alacsony és elálló a szára, illetve a kilógó polárbélés zavaró lehet, mert elcsúszik a nyereg bőrén....
2011. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

oké, értem, köszi a válaszokat!

ezt néztem most: [link] csak azt nem értem, hogy ennél az van írva, hogy lovaglásra alkalmas... míg a KLP-nél egy kb ugyanolyan csizma: [link] ennél meg az van írva, hogy balesetveszélyes lehet és istálló körüli munkára ajánlják... pedig szinte ugyanaz a csizma..

2011. okt. 26. 19:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne bonyolítsd túl! Egyébként én egyiket sem venném fel sem lovagolni, sem sehogy... Van egy bőr lovas bokacsizmám, az a sima, boka fölött érő, felveszel bele egy vastag zoknit, azt heló... Lovak körüli munka: takarítod a kaksit az istállóban --> meleg van... Ha meg esik, akkor egy gumicsizma... Vegyél a piacon vagy valamelyik boltban egy polárzoknit, amiben anyukám alszik, így biztos mindenki tudja milyen:D És vedd fel egy másik zoknira, rögtön nem fogsz fázni..:)
2011. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
lovaglócipőm van, ami átázik és eléggé vékony és már most kifagy benne a lábam több zoknival is :S de azért köszi
2011. okt. 26. 19:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Jók az ilyen csizmák, én is beszereztem egyet, mivel nekem is folyton fázott a lábam. Szóval én a thermocsizmára szavazok.
2011. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még csak annyit, hogy azért balesetveszélyes, mert szélesebb a lábfeje.
2011. okt. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem thermo lovaglócsizmám van télire, szeretem nagyon, bár volt már olyan hideg, hogy abban is lefagyott a lában.
2011. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én olcsón megúsztam a dolgot. Elmentem az egyik (ócska)piacra, ott 2ezer Ft-ért vettem termo lovaglócsizmát. :)
2011. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!