Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az gáz ha fiuvagyok és imádom...

Andor lakatos kérdése:

Az gáz ha fiuvagyok és imádom a my litll pony sorozatot ja és ki a kedvenc szereplötök?

Figyelt kérdés

#fiu-pon-kedvenc
2012. aug. 21. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
Ja, elég gáz, de a címét azért megtanulhatnád leírni rendesen...
2012. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
át ha lesz barátnőd akk sztem ne nagyon dicsegedj vele :)
2012. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%

Kicsit gáz, de miért ne?Ha a lányok szeretnek krimiket,meg stb. nézni miért ne nézhetné egy fiú a My little ponyt?Amúgy én nem vagyok mí little pony rajóngó de elnézem.amúgy meg Fluttershy.ezt egy cikkben olvastam és ezzel nem azt akarom mondani hogy lezbi vagy.Sorozatnak, bár kislányoknak íródott, számos kamasz fiú és felnőtt férfi is a rajongójává vált. Ezek a degenerált, gyakran homokos, tipikusan középosztálybeli fehér férfiak magukat "Bronyk"-nak nevezik. Rajongói weboldaluk ( [link] ) tele van különböző szexuális elhajlásokat népszerűsítő képekkel, videókkal és írásokkal. Számos rajz a sorozatban szereplő pónikat szexuálisan szuggesszív módon, vagy nemi aktus közben ábrázolja (nem törődve azzal, hogy az oldalt gyerekek is látogatják). Ezt a "Bronyk" izgatónak találják annak ellenére, hogy a képeken állatok és nem emberek szerepelnek. A sorozat rajongói egész szubkultúrát hoztak létre a tengerentúlon, gyakran tartanak találkozókat, ahol mindenkit az ő életformájuk követésére biztatnak.

Kategóriák: Rajzfilmsorozat | USA | Kanada .Nem arra gondoltam ezzel a cikkel hogy lezbi vagy csak megmutatam

2012. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha barbizol is akkor nem gáz :)
2012. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, Ő is ezen nőtt föl: [link]
2012. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
csakugy mondom hogy én ugyanugy a szép lányokat szeretem :) és nem barbizom -_- és nem a ponikon elégitem ki magam hisz nemértem hogy a minimaxon miért megy ez totál eltér a nagyon lányos dolgoktol oké (eggyes részekben van de amugy a legtöbször fius) :) köszönöm a komenteket
2012. aug. 21. 21:23
 7/19 anonim ***** válasza:
92%

nem gáz! egy felmérés szerint 14-40 év közötti fiúk nézik a legtöbben (!)


Am Celestia a kedvencem! (Egyszer a bnőm azt mondta, h olyan vok mint Celestia XD)

2012. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
Hány éves vagy?
2012. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
igen..
2012. aug. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz, az egyik ismerősöm is nézi, ő 20 éves (egy másik 15), ő szoktatott rá... :D meg a Bebe-tv-t is nagyon szereti, azt mondja, hogy buli után az lenyugtatja az agyat... :D Én is nézem, 14/lány vagyok, és a kedvencem Rainbow Dash (<3<3), és Flutter Shy. Meg Pinkie Pie sem rossz :)
2012. aug. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!