Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc Grace Klinika...

Ki a kedvenc Grace Klinika szereplőtök és miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem George O'Malley (volt). Mióta meghalt, nem is nagyon nézem a sorozatot.

És azért mert olyan kis szerencsétlen volt, de közben okos is... Olyan mint én :) Csak én lány vagyok.

2012. júl. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szerettem George-ot, olyan kis szerencsétlen volt, de mégis nagyon szerethető :)
2012. júl. 13. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Owen Hunt: Egyszerűen nagyon birom a pasast. A 8. évadban elég bunkó, de nekem ott tetszett meg a karaktere.
2012. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Izzy Stevens.
2012. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Addison, imádom, hogy olyan lökött :D Kár, hogy elment, jobb lett volna, ha marad. Utána Arizona, aki egy hihetetlen jó karakter. És persze Mark, az hiszem ezt nem kell magyaráznom..:D
2012. aug. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cristina. Először eléggé unszimpatikus karakter volt, de imádom a humorát :D
2012. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Alex, Izzie, Mark és Callie. Imádom őket, mindegyikük nagy jellemfejlődésen ment keresztül az évadok során, bírom a poénjaikat, a hülyeségeiket... Sajnálom, hogy Mark és Callie nem párként végezte, "csak" legjobb barátokként. Alex/Izzie párosban meg még mindig bizakodom, hátha Iz visszatér.
2013. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!