Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkora súlya van egy nyeregne...

Mekkora súlya van egy nyeregnek (álatlában)?

Figyelt kérdés
sima, hobbi nyeregre gondolok, de ha a többinek is tudnátok egy kb. súlyt mondani azt meg köszönöm.
2012. aug. 23. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
3-4 kilónál nem több egy sima hobbi nyereg. Az ugrónyergek átlag 2-2,5 kilósak, a galopp meg hát...jó ha van 1 kiló :) A western nyergek azok, amik nehezek, de azt nem tudom, szerintem lehetnek azok vagy 10 kilósak is :D
2012. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat
2012. aug. 23. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy milyen váza van a nyeregnek. Van egy fa vázas ugrónyergem amit két kézzel szoktam cipelni. A műanyagvázasat viszont egy kézzel is meg lehet tartani. Kilókat nem tudok mondani, de nagy különbségek lehetnek.
2012. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló kicsit alulmérte a dolgot.. Egy angol nyereg olyan 6-10kg, western az több, 10-15 között is lehet. Párat kaptam, és küldtem már postán, így elég korrekt információm van.
2012. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne viccelj már. A sima angol nyereg, túra nyereg lehet van 5-6 kiló, vagy több, de egy ugró nyereg biztos nem. Nekem is ugró nyergem van, mivel díjugratok, és simám "dobálom" a lóra, alig van súlya.
2012. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!