Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30 év körüli férfiak melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 év körüli férfiak melyik kategóriát kedvelik jobban álatlában?

Figyelt kérdés

1. Vagány, bulizós, cicabab stílusú nők. Főzni a büdös életben nem fog neked, a külseje fontosabb, de tény jó nő.


2. Kedves, aranyos, segítőkész lány, de nem bulis, nem vagány. Persze vele sem lehet unatkozni, de más kategória, nem a pörgős, minden pasival haverkodok fajta. És házias. Átlagos külsejű, nem agyon festett, természetes.


Nos? Kort is írjatok, kérlek! Melyik mellett döntenétek?


2012. márc. 13. 14:31
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, a második kategóriába illek jobban. Pusztán érdekel, hogy egy érett férfi milyen szempontok alapján dönt, választ párt?
2012. márc. 13. 14:33
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Futó kalandra, szexkapcsolatra, laza kapcsolatra az 1-es.

A 2-es tipusba szoktam belezúgni.

2012. márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Helyes gondolat!


Priviben érdeklődött Bos a korom felől. 22.

2012. márc. 13. 14:40
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

4 éve vagyok együtt a mostani bnőmmel. Ő a 2-es típus. Az első típust messziről elkerülöm, voltak velük rossz tapasztalataim.

Sztem úgy nem működik egy kapcsolat hosszú távon, h a pasi dolgozik, rendben tartja a lakást, a csaj meg bulizik, meg sminkel egész nap,ha unatkozik akkor meg vinni kell a plázába vásárolni, meg etetni.

2012. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ez csak érettség kérdése. Az első kategória arra jó, amire... A második viszont többre is!
2012. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
30 évesen érett férfi volnék?
2012. márc. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
A cicababa személyiségű (elkényeztetett pláza p*csák) nem jönnek be, de ha egy nő nagyon helyes (de nem beképzelt) akkor az nyerő nálam. Vagányságot is szeretem, nem birom azt a típust, aki meg se mer szólalni. Bulizás nem oszt nem szoroz, néha én is eljárok. Főzni tudok.
2012. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Miért egy 30 éves férfi nem érett? Dehogynem, nem is a kisrác kategória.
2012. márc. 13. 14:57
 9/30 anonim ***** válasza:
Nemileg 16 évesen is érett. Az én szótáramban az 'érett' a 'koros' szépítő jelzője, 35 évesen 25-nek nézek ki amúgy (jobb napokon).
2012. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Akkor nyugodj meg, az én szótáramban az érett nem egyenlő a vénnel. :)


Érett annyi , mint eltérni a fiatal, szórakozott, kalandra vágyó srácoktól.


Van jövőkép és határozottan tudja mit szeretne, nem tötyög-mötyög össze vissza.


Nehéz ezt szavakba önteni.

2012. márc. 13. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!