Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik az a budapesti lovarda...

Melyik az a budapesti lovarda ahol ingyel lehet lovagolni, cserében a lovat kell le ápolni?

Figyelt kérdés
Jár oda valaki, milyen hely?
2012. aug. 26. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés ilyen lovarda van ahol van ilyenre lehetőség, hiszen nekik pont az az érdekük, hogy te fizető ügyfél legyél... De végig kell próbálgatni, vagy felhívni a lovardákat hogy van-e ilyenre lehetőség, ha gondolod linkelek neked budapesti lovardalistát. :)
2012. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régen a galopp-pályán volt ilyen. Én sokáig jártam oda hajnalban, két-három lovat lepucoltam, aztán egy vagy két lovat lemozgathattam a pályán! Döbbenetes élmény! Ezerrel vágtázni a felkelő nappal szemben! )))
2012. aug. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, hozzátenném, hogy azért ez nem volt a szó hagyományos értelmében értett hobbilovaglás... viszont volt olyan lovarda a Duna mellett, ahol megcsináltuk egyszer az istállót, kibetonoztuk, mert nem voltunk valami jól eleresztve pénzzel és a tulaj azt mondta, hogy ezentúl bármeddig ingyen lovagolhatunk ott. Na, az egy csoda volt!
2012. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, első válaszoló linkelnél párat?
2012. aug. 26. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt vannak:

[link]

2012. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyet nem nagyon fogsz találni, főleg lovardában. Tanyákat keress inkább, vagy magánlótartókat.



Jaaa és a lóápolást annyira nem "értékelik" inkább ganézz, szénázz, itass.

2012. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
paci.hu-n találhatsz,esetleg a lovasok.hu-n
2012. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!