Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovardákról vélemény?

Lovardákról vélemény?

Figyelt kérdés
Ezekről a lovardákról szeretnék többet megtudni, főleg a versenyzési lehetőségekről,edzők,oktatás minőségéről.(személyes tapasztalat, stb. :) : Csömöri Sportlovarda, Kelemen Lovarda, Ficánka Lovarda, Midnight Lovasklub, Unikornis Lovarda és Kwizda Lovas Egysület :) Előre is köszi a válaszokat!

2012. aug. 29. 22:00
 1/8 A kérdező kommentje:
és ha árat is tudnátok mondani hozzá, megköszönném!( mert nincs mindegyik lovarda honlapján fenn az ár )
2012. aug. 29. 22:04
 2/8 anonim ***** válasza:

A Csömöri sportlovardáról jókat hallottam, egyszer jártam is ott, sajnos nem lovagoltam.

A Kelemen lovardáról is pozitív véleményeket írnak, de ha megnézed a képeiket, akkor magad is látod milyen szép hely.

Árat sajnos nem tudok mondani, mert nem írják ki sehol a neten.

2012. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A Csömöri Sportlovardában leginkább bértartás van, nincs klasszikus iskolalovaglás.

Az oda járó lovasok is leginkább bérlik a lovakat.

Van több oktató (de amúgy sokan hoznak maguk). Három oktató van, két pasi, egy csaj. Nekem a két pasi stílusa egyáltalán nem tetszik, de a harmadik oktató, a nő nagyon jól érti a dolgát, nagyon sokat tud a lovakról.

Egy edzés 3000 forint amúgy.

Ha van még kérdésed, írj priviben.

Én ott tartom a lovam, a csajhoz járok edzésre. Elég komoly akadályparkja is van, meg a lovak is jók.

2012. aug. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszönöm! :)

Második válaszoló, írtam privibe :))

2012. aug. 30. 20:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha arra az unikornisra gondolsz ami piliscsabán van, azt tudom ajánlani, voltam ott párszor, és elég színvonalas.
2012. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kelemen lovardában egy óra 3000, fél óra 2000 FT. ;))
2012. szept. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A CSömöri Sportlovardába járok nagyon jó hely! 2500Ft/félóra az Én oktatómnál (van még egy pár), és nagyon jó! :)
2015. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Unikornis egy nagyon szinvonalas elsosorban dijlovas istallo de ugrassal is foglalkoznak versenyzesi lehetoseg is van poni klubbos es mlsz-es is. A hely gyonyoru az edzok kivalloak az edzes pedig 6000 ft csak ajanlani tudom.
2015. szept. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!