Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetöségem nyílt szörén...

Lehetöségem nyílt szörén lovagolni! De nem tudom melyik lovat válasszam. Melyik lenne ideális?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy nyugisabb menösebb vagy milyen ló lenne jó ezért leírom:

1.magyar félvér herélt 22éves és lusta,de kicsit félös

2.magyar sportló x arab telivér herélt 3éves vékony de husis :)ja és nehéz egy picit irányítani

3.magyar sportló kanca 19éves ö a legjobb ló csak magas a marja

4.pinto herélt 6éves lusta meg makacs de tudom lovagolni ö hordó alakú


Vagy mi szerint válasszak?

ha kell még valami kérdezzetek.


2012. aug. 30. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a negyediket. Olyan lovon kezdd a szőrén lovaglást, amelyik nyugodt, nem ugrik ki alólad, nem ijedezik, jól elbírsz vele, mert szőrén elsőre az ülésed is kevésbé lesz stabil, mint nyeregben, és a segítségeket is pontatlanabbul fogod adni, amíg meg nem szokod a szőrén lovaglást. Magas marú, éles gerincű lovon meg sose lovagolj szőrén, mert szétvágja a feneked.
2012. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
3 éves lónak,még erősödik ,fejlődében van a háta ,én nem tartom jó ötletnek szőrén ráülni.Most amiket leírtál mindegyiknek van hátránya,neked kell ezt eldönteni.Te érzed melyiket ,hogy tudod ellovagolni.
2012. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát.. szerintem szőrén könnyebb a segítséget adni. Az nem egyszerű, mikor kanyarodik a ló. egyensúlyban kell tartanod magad!
2012. aug. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!