Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudnék beszerezni lónak...

Hol tudnék beszerezni lónak illetve lovasnak ősmagyar, csikós, íjász, stb. felszereléseket?

Figyelt kérdés
Elég szomorú hogy mindenhol csak angol meg western felszereléseket lehet kapni...

2012. aug. 31. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
turania.hu
2012. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csikós felszereléseket bőrművesnél, ostorfonónál tudsz beszerezni. Hortobágyon nagyon jó mesterek vannak, máig is szépen dolgoznak. Jómagam is csikóskodom, de nekem minden használati tárgyam örökség. Nagyapámé, dédapámé volt. Újítgattam, így nem ment tönkre. De ezek az igazi bőr dolgok, a mostaniak nem valóak semmire
2012. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, és köszi a válaszokat. Az íjászkodás jobban érdekelne, esetleg íjásznyeregről, felszerelésekről tudtok valamit?
2012. szept. 11. 21:46
 4/6 Orchidea99 ***** válasza:
Én angol nyereggel és hackamore-val íjászkodom, egy angol telivéren és így is jól megy!
2012. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az nem az igazi szerintem...
2012. okt. 15. 17:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Az angol nyereggel nincs gond szerintem, patracot nem ajánlanék, mert szétviszi a ló hátát.

A hackamore-ral meg az a gond, hogy hatalmas lovastudás kellene hozzá, inkább legyen egy sima, vastag csikózabla.

2013. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!