Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet Monty Roberts...

Hol lehet Monty Roberts könyvet venni/rendelni?

Figyelt kérdés
Nem letölteni,hanem megvenni szeretném,de voltam már Libri,és Alexandra könyvesboltban is,és az interneten is rákerestem,de sehol nem árulják.Segítsetek,a Lovak az életemből már megvan,de egy olyat szeretnék,ami elmondja,hogyan is működik ez a "Join up".
2012. szept. 1. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én könyvtárból is vettem ki, de az ALexandrába is láttam. Meg kel kérni, hogy rendeljenek.
2012. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lovasboltban is lehet. pl nagylovas.
2012. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2.!Megnéztem a nagylovas kft. oldalán,és csak DVD-t lehet kapni,meg egy könyvet, ami már megvan nekem... Esetleg más ötlet?
2012. szept. 1. 20:04
 4/6 anonim válasza:
A címe: Elsõ kézbõl. Elfogyott mindenhol, de azért dobj egy e-mailt Pataky Katának, hátha...
2012. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nem a neten kell megnézni hogy van e hanem elmenni a boltba... 2. voltam



énis ott vettem a Montys könyveimet csak hogy tudd ;)

2012. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagylovasban számos könyv van, valamint felszerelés, ami nincs fenn neten. Érdemesebb előtte odatelefonálni, hogy ne menj hiába. Nagyon segítőkészek, és ha tudnak, akkor be is szerzik a könyveket, vagy egyéb felszerelést. Előtte lebeszéled telefonon, hogy kb. mikorra lesz és akár le is rezerválhatod.
2012. szept. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!