Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor hogy van ez?

Lovaska1 kérdése:

Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy lovat de amikor anyukám azt mondta hogy oké kapok egyet akkor el ment tőle a kedvem nem értem miért van ez? szerintetek?

2012. szept. 1. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert elbizonytalanodtál. Természetes. Felismerterted mekkora felelősség kell hozzá. Nekem is így volt. Pont így. Mindennél jobban vágytam egyre, aztán amikor bejelentették, hogy lesz akkor íjj, biztos?! Nem kéne lehet. Aztán újra lett kedvem hozzá, amikor elmentünk lovat nézni. Na annál nagyobb öröm nincs, amikor keresitek egymást a lovaddal. Aztán megtalálod és elfelejted a szorongásod. Újra megjön hozzá a kedved és alig várod, már, hogy együtt élvezzétek a lovaglást és az együtt töltött időt. Aztán most így 5 év után örülök, hogy együtt vagyunk. Lefektetem és engedi, hogy ráfeküdjek vagy ráálljak. Átugorjam. És ez mindennél jobban esik, hogy annak idején nem mondtam mégse nemet. Hidd el el fog múlni... :))
2012. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért jöttél rá, mert a ló még nem neked való :) Egyelőre csak lovazgass a lovardában amikor van kedved és időd, és ha hagy benned valami maradandót akkor idővel majd úgyis kialakul és vesztek lovat akit már el fogsz tudni látni, önállóan edzeni, stb.

Szerencsére te még időben jöttél rá, de sokan vannak akik csak azután döntenek úgy hogy "mégsem kell a ló mert nagy nyűg" miután már megvették...

2012. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Zsani10 válasza:
Ez egyszerű: Mindenáron szeretnél egy lovat. És gondolom sokáig kérlelted szüleidet, hogy igent mondjanak. Ekkor úgy érezted elérted a célod és elment a kedved. Ha tényleg kapsz lovat, akkor mikor meglátod újra bezsongsz. Hidd el, nálam ugyanez volt táborral. : )
2012. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
x) te most már nagyon gáz vagy ezzel a pökhendi stílusoddal! Vegyél vissza te nő!
2012. szept. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!