Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most akkor hogy van ez?

Lovaska1 kérdése:

Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy lovat de amikor anyukám azt mondta hogy oké kapok egyet akkor el ment tőle a kedvem nem értem miért van ez? szerintetek?

2012. szept. 1. 17:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
hülyén hangzik ez a kérdés szeretem a lovakat de amikor bele egyezett anyukám rájöttem hogy elment a kedvem tőle
2012. szept. 1. 17:04
 2/14 Nacui ***** válasza:
Ez normális. Egyedül nehéz gondozni egy lovat főleg egy "gyereknek". Ebben majd meglesz a segítséged, te csak élvezd, hogy sportolhatsz vele. Egy ló jó lelki társ tud lenni :)
2012. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. szept. 1. 17:21
 4/14 x) ***** válasza:

Most nem kötekedni akarok de ha jól emlékszem te voltál az aki az egyik kérdésnél egy kényes kislány védelmére keltél aki nem tudta elfogadni hogy nem kaphat lovat, mégpedig azzal az indokkal védted hogy te már 1 éve együtt vagy a lovaddal, minden tökéletes és nagyon jól tudsz vele bánni. Akkor most what the fuck?

Egyébként lehet hogy azért akartál egy lovat mert nem kaphattad meg. Aztán mikor már nem volt akadály ami "közétek állhatott" volna akkor már nem volt olyan izgi. De ez természetes úgymond. Vagy csak kicsit megijedtél a felelősségtől, ha jól emlékszem én is valahogy így voltam.

2012. szept. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Nacui ***** válasza:
x)--> Nem gondoltál arra, hogy lovas suliba jár és ott van egy úgymond "saját" lova, amit neki kell gondoznia?! -.-" Az más kérdés, hogy otthonra is szeretne egyet....
2012. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 x) ***** válasza:
Közben megtaláltam a kérdést, nem mintha számítana csak böki a csőrömet. 18. válasz: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__3350093-hogyan..
2012. szept. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

x) :


Itt , pedig tényleg azt mondja,hogy neki van lova.

2012. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ehem arra nem gondoltok hogy nem csak én használom a gyakori kérdéseket már nem azért...de ezt a felhasználót a tesóm és a barátnőm is használja :)
2012. szept. 1. 18:50
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szerencsés vagy kérdező :)) Nekem 5 év kérlelés, győzködés után majdnem megvan :P Apum jobban tudja az ilyen felelősséges dolgokat, és jobban rálehet venni :P Eddig ezt mondta apum, ha kérdeztem, hogy mikor lehet lovam: "Kislányoom haagyjál már legy szíves ne nyaggass!!! (mérges hangon :D) "

Most ezt mondja, mert tudja, hogy már nem vagyok annyira gyerek, elkezdtem lovagolni, sokkal felelősségteljesebb vagyok: (nagyon szépen, kedvesen mondja): "És mit csinálnál vele? Kislányom tudod milyen nagy felelősség? "

Na erre azt mondom, hogy persze, és én vagyok a lovas :'DD

2012. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
X: Igazad van,ezek saját magukat buktatják le.Unatkoznak azt feltesznek kamu kérdéseket,állandóan játsszák a janit,és ilyenek pontoznak le meg felhangon közlik az emberrel ,hogy nem igazi lovas meg ,hogy takarodjon az oldalról stb.(most ezt csak úgy általánosságban) Röhej az egész! Egyszerre hasznának 3-an egy felhasználó nevet.xd Hagyjad már,most rászaladtál a cumira,ezt nyeld be . Gondolom a következő hozzászólást a szomszédból írják majd.
2012. szept. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!