Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik a legjobb?...

Szerintetek melyik a legjobb? (név)

Figyelt kérdés
Ezekre a nevekre gondoltam(csődörnek): Spirit, Secret, Sammy, Second Mission, Sunday, Satuarday Esetleg mondanátok még S betűvel és SZ hanggal kezdődő ANGOL neveket! :D Köszi előre is! :)
2012. szept. 6. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Colt,Stallion , Hoofed,Downy -több nem jut eszembe.. :)
2012. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Még talán ez jó lehet:


Sparkler - csillagszóró

2012. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszikee! :D
2012. szept. 6. 18:32
 14/17 anonim ***** válasza:

A Second Mission hanzik a legjobban, csak a jelentése béna egy picit névnek. Ami hangzásra és jelentésre is jó, az a Sammy.


További nevek: Say My Name, Say Goodbye, Shelley, Sinatra, Silvio, Silvius, Silvanus, Severus, Severo, Secret Dancer

2012. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia! A felsoroltak közül szerintem a Sunday, de van két nagyon jó, amit ajánlanék. Az egyik a Storm (vihar), a másik a Shadow (árnyék). Igaz, hogy az utóbbit S-sel kell kiejteni, de szerintem nagyon széép. (:
2012. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Saturnus


A felsoroltak közül pedig a Saturday és a Secret a legjobb.

2012. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A lovinkban van egy Second Mission, és Sammynek becézzük, igaz még csikó, de lehet, hogy idősebb korában is jól "állna" neki :)

Még a Colt <3 is jó lenne, csak az nem sz... :P

Nekem még hirtelen a Spiritről jutott eszembe a Soul (Lélek).

2012. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!