Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi pontosan a military?...

Mi pontosan a military? Malyik a legjobb ló fajta erre a sportra?

Figyelt kérdés

Az öcsém kérdezi, nem tudom mire kell neki, én nem tudtam válaszolni rá, mert csak a kutyákhoz értek, a lovakhoz nem, de Ti talán tudtok választ adni neki.

13/L



2012. aug. 10. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
a bátor lovaknak akadályokon kell átküzdeniük magukat. azonban ez sokkal veszélyesebb, mert nem biztonsági, hanem "merev" akadályok vannak. nem lehet őket lerúgni, mert teljesen fából vannak, így ha egy ló megbotlik benne hasra esik, könnyebben sérülhetnek a résztvevők, és ide erős, bátor és nagyon gyors ló és lovas kell!
2012. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Másik néven lovastusa, erőpróba a lovaknak, díjugratás, díjlovaglás és terepakadályok sorozata. Három egymást követő nap. Ez enm lófajta, hanem egyedfüggő.
2012. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Változatos terepviszonyokkal rendelkező verseny, melyben fixen rögzített akadályok vannak,amelyeknek a magassága maximum 120 cm lehet.Angol telivérek, Gidránok sportló fajták felelnek meg erre a célra.
2012. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. aug. 10. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!