Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha új lovardát megyek megnézni...

Ha új lovardát megyek megnézni akkor muszáj szülővel menni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 9. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb lovardában, mielőtt lóra ülnél, alá kell írni egy papírt arról, hogy saját felelősségedre lovagolsz. Ha még nem vagy 18, akkor ezt az egyik szülődnek kell aláírnia. Úgyhogy ha szeretnél lovagolni is, akkor igen.
2012. szept. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs ideje a szüleidnek elkísérni vagy te nem akarod, hogy bámuljanak lovaglás közben akkor mielőtt bejelentkezel elmész és elkéred a papírt, legközelebb pedig már úgy mész hogy alá van íratva. :)
2012. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én még sosem mentem szülővel lovardát nézni...
2012. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Apának meg sose kellett még papírt aláírnia. Nem lovagolni mennék először, csak kimenni megnézni milyen, beszélni az oktatóval, hogy akkor mi és, hogy van. Vagy ehhez inkább szülő kéne? Csak ezért kérdem.
2012. szept. 10. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kimehetsz egyedül, vagy akár barátnővel. :) Én sem szülővel szoktam menni.
2012. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!