Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A lovardában egy nagyon hoszú...

A lovardában egy nagyon hoszú pálcával lovagoltam és amikor mentünk átlóváltást, köröket válts, át váltást akkor mindig zavart hogy nehezen tudtam át teni olyan könnyen! Akik díjlovaglásban versenyeznek hogy rakják át?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi nem tesszük át.Úgy fogjuk amilyen kezesek vagyunk.Szerintem a díjlovasok sem teszik át
2012. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell átcserélni. Abban a kezedben fogod amilyen kezes vagy, vagy abban amelyikben nem hajlik a lovad annyira, mert akkor pálcával tudod ösztönözni.
2012. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sűrűn váltjuk a kezeket én se veszem át másik kézbe. Abba fogd amelyik kézre hajlamosabb a vállazásra. Ha át akarom venni akkor egy kézbe fogom a szárakat és a pálcát, a másikkal pedig kihúzom a kezemből a pálcát. A lovardában az egyik csaj át szokta pördíteni, úgy hogy közben a vége mutat felfelé, de nem tudom, hogy csinálja.
2012. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi át szoktuk cserélni. Egy kézbe fogod a szárakat (nyilván abba a kezedbe amelyikbe nincs pálca), a pálcás kezedet pedig fölfölfölfelé emeled és úgy viszed át a másik oldalra :) Régen én is sokszor elvéreztem benne, mert magam felé állítottam és így próbáltam átvenni, de folyton hasba szúrtam magam xD
2012. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha a másik oldalt akarjuk aktivizálni ,akkor megcseréljük. Ez sok rutint igénylő feladat,majd belejössz,de egyenlőre elég lenne neked szerintem egy rövid pálca.
2012. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a lovardákban ez egy régi és hülye szokás, hogy cserélgessük. amikor már egyedül lovagolsz, vagy már komolyabb szinten vagy akkor az ügyesebbik, vagy a lovadtól függő kezedben van és nem cserélgeted folyton. :)
2012. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!