Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyenek ezek a...

Szerintetek milyenek ezek a lovak? Ár-érték arány?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. szept. 16. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Az elsőért sok a fél milla. Azt írja szép mozgású,viszont elég hosszú a háta,ez annyiban szokott problémát jelenteni,hogy nem tud úgy maga alá lépni,nincs akkora tolóerő sem és befolyásolja általában a vágta minőségét. Az ilyen lovak többségét nehezebb összetolni is.A származása nagyon felviszi az árát én tuti nem adnák ennyit érte.


A 2. nekem küllemre jobban bejön de így a képeket elnézve Ő sem váltja meg a világot viszont az ára hellyel-közel reális,pláne ,hogy irányárat ír.

2012. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont képek és leírás alapján egész korrektek az árak. Persze amelyikből lehet abból meg kell próbálni lealkudni 30 vagy 50 ezret, de nem feltétlenül túl drágák a jelenlegi árak szerint sem.


Az első jó származás, ráadásul Magyarországon ritka fajta is.

A második pedig előnyös küllemi tulajdonságokkal rendelkezik, telepapíros szintén és ugrik is. Bár a képek alapján ő valószínűleg férfi kézhez van szokva, ez adott esetben előnyös, de hátrányos is lehet egy női lovas számára.

2012. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Emóslány válasza:
Szerintem az első megéri az árát a másodikat meg kevésért hirdetik szép kecses mozgású származási lapja van és dinamikus a mozgása hosszú a nyaka (persze ha jól látom) útlevele is van és ha jól látom gyerek barát :) ha vételről van szó inkább őt vedd meg.:)
2012. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!