Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok Mosonmagyaróvár közeléb...

Tudtok Mosonmagyaróvár közelében olyan helyet, ahol munkáért cserébe lovagolhatnék?

Figyelt kérdés

járok egy lovardába de csak heti egy órát lovagolok, és szeretnék többet :) óváron lakom, és hát ahova járok, nincs olyan közel, olyant szeretnék, hogy pl. suli után oda tudjak menni

előre is köszi :)



2012. szept. 17. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, én is óvári vagyok :) Hova jártál eddig, az óvári lovardába?


Hogy őszinte legyek, nekem az annyira nem tetszett, de óváron nincs más lovarda.


Viszont. Van Halászin a Pakuts lovasudvar, van Héderváron a Kenter lovarda, és Rajkán is van az Ádám család lovastanyája.


Ha munkáért cserébe akarsz lovagolni, akkor például beszélgess a tulajdonossal, (óváron például a Beával)hogy szeretnél munkáért cserébe lovagolni. Szerintem megengedné, de ezt minden itt felsorolt lovardába megkérdezheted! Kössetek alkut és többször is ki tudsz majd járni:)

2012. okt. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat, amugy Dunaszigetbe járok a Szelle lovasudvarba de a halászit megnézem mindenképp :)
2012. okt. 10. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, rendben, szívesen :)) Mindenképp nézd meg. Vagy a Hédervári is nagyon jó :)
2012. nov. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!