Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tudnátok segíteni nekem, hogy...

Tudnátok segíteni nekem, hogy hol lehet Győrben vagy Mosonmagyaróváron Damon Clear vagy olyan fogszabályzót csináltatni ami a nyelv felöli oldalon van?

Figyelt kérdés
Egy csomót felhívtam már.. kerestem a neten is.. de eddig semmi :/ Nem hiszem, hogy nem lehet, szóval légyszi aki tudja segítsen nekem. Köszönöm

2012. júl. 26. 07:26
 1/3 anonim válasza:

ilyenre gondolsz? ez Óváron van:

[link]

2012. júl. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ilyenre. Velük beszéltem telefonon.. Azt mondták, hogy euroban dolgoznak és hogy 1 fogívre 3000 euró.. Örülnék ha ennyi pénzem lenne. :( olvastam pár fórumot hogy nem mindenhol ilyen drága, de hát nem találtam semmit.. Úgyhogy most erre a damon clearre vagyok ráálva mert a fémszálat kivéve eléggé esztétikus. De ezt sem találom :(
2012. júl. 26. 08:07
 3/3 anonim válasza:
Egyik ismerősömnek ilyen van. De nem ajánlja, mert rohadt drága, és igaz, hogy nem látszik, viszont nem tud beszélni, és olyan pösze lett, mint egy óvodás. (36 éves)
2012. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!