Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek milyen volt az első...

Nektek milyen volt az első ló? Nem izgultatok?

Figyelt kérdés

Pár hónap múlva kapok a lovam. Hát eléggé izgulok.

De rettentően boldog vagyok. Kérdezni szabad!


2012. szept. 19. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem voltam ideges addig, amíg nem jött el a nagy nap, hogy együtt mentünk új bértartó helyre
2012. szept. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hú :/ Nekem sosem lesz lovam, már nem csak azért, mert félek tőlük, hanem mert nagy felelősség :D.


Amúgy rajtuk ülni nem félek, meg szeretem őket, de rokonunk lova eltörte a gondozó kezét véletlenül :/


bocsi az offért :D

2012. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne izgulj!Örülj neki!nem lesz semi baj!;)Olyan jó neked!tudd hogy nagy mázlista vagy!:)
2012. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz nem nekem hanem az egyik "barátnömnek"ha lehet így momdani,inkább utáljuk egymást,na de ez nem ide tartozik...Elmentek lovat venni kiválasztotta a többmilliós (díj)lovat aztán rájött hogy ö ugratni szeretne,ma kapta meg a másik lovát,a másik ment volna a vágóba,de megvette valaki.

Én nagyon izgultam már hónapokkal elötte is mikor mentünk érte bizsergett a lábam meg nyaktól lefelé zsibbadtam:D Utána sírtam volna milyen szép a lovam meg milyen okos,ügyes gondolom ez mindenkinél így van!:)

jó lovazást!:))

2012. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát én majd csak tavasszal kapok..:-) de màr most elkap a síràs ha bele gondolok hogy valôra fog vàlni az àlmom :-$

olyan drága lovat nem veszek:-)

2012. szept. 19. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit hirtelen jött a lóvásárlás, családom megkeserítette az egészet, nem igazán tartották jó ötletnek. Nem egyszerű lovat választottam, de minden nap örömmel tölt el, már csak az is, ha ránézek. Néha vannak nehézségek, de majd kinőjük azokat is. Nagyon örülök h úgy döntöttem h bevállalom, megváltoztatta az életem!
2012. szept. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!