Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok! Ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti mennyire izgultatok az első szexuális élményetek előtt? Mit tettetek ez ellen? 19L

Figyelt kérdés

Nekem minden bizonnyal hamarosan meglesz életem első nemi élménye növel, mert mar 2 hónapja járunk a barátnőmmel és tervezzük a dolgot. Most hétvégén, egészen pontosan holnap, azaz szombaton át fogok menni hozza aludni. Nos, én úgy vélem, meg fog történni a dolog.


Félni nem félek, de nagyon izgulok. :( Nagyon kedves és megértő a csajom, de ez mégiscsak egy hatalmas pillanat lesz az életemben. Mit tettetek ez ellen?


2012. jún. 8. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok leszbikus, de úgy gondolom, hogy ez kb. olyan mintha első szeretkezés.

Az izgalom ellen nem lehet sokat tenni, de próbálj meg nem rágörcsölni a dologra. Ha ő nem akarja akkor ne erőltesd.

És szerintem első alkalommal légy finom inkább.

De ez közbe úgy is kialakul, hogy ő mit élvez jobban, és te. :))

2012. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semennyire sem izgultam, mert teljesen spontán jött az egész, nem tudtam hogy meg fog történni. Legalábbis nem emlékszem, hogy izgultam volna,amikor kiderült, hogy mivel fogjuk eltölteni az elkövetkező órákat. Viszont közben járt az agyam "jól csinálom?" "most elment vagy még nem?". De nem volt semmi gáz, izgulni fölösleges. Ha gondolod akkor igyál előtte valamit, amitől ellazulsz. Finoman, lassan, érzékien. Jó szórakozást! :)
2012. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek a biztatásokat! :) Reménykedem benne hogy ez lesz életem egyik legszebb napja, mindent meg fogok tenni! Izgulni pedig valóban felesleges :) Inni ittam ma mar egy picit, egy két italt amitől maris sokkal jobban el vagyok lazulva :) Az izgulásom lassan kezd átmenni pozitív erejű, ösztönző kíváncsiságba! :D
2012. jún. 9. 15:06
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :D


Tegnap éjjel megtörtén a dolog és minden rendben ment! :) Odafigyeltünk a másikra, gyengédek, olykor hevesek voltunk és számtalanszor eljuttattuk egymást a csúcsra! :D Valóban felesleges volt izgulni előtte, mert csak jó dolgok történtek. A legboldogabb azért voltam, mert láttam hogy boldoggá tehetem a szerelmem és elégedett is volt a teljesítményemmel! ^^ Eleinte nehéz volt kielégíteni öt, de idővel mindketten belejöttünk. Ez volt életem egyik legszebb napja! :)


Köszönöm nektek, hogy biztattatok!

2012. jún. 10. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ooo, nagyon örülök. :))) (1. kommentes)
2012. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

14:56


Örülök hogy boldog vagy, ahogyan én is :) Egyszerűen a fellegekben érzem magam és nagyon szeretem szerelmem is! :)

2012. jún. 10. 15:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán kapunk visszaigazolásokat, örülök nektek! Minden jót! :)
2012. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

18:01


Köszönjük szépen a visszaigazolást! :)

2012. jún. 10. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!