Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a csoportosítás szerintetek...

Ez a csoportosítás szerintetek jó?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. szept. 21. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a nyeregalátét milyen színű lónak megy? Amúgy ezek inkább játék felszereléseknek nézem. Nem valami komoly. Szerintem hamar fel fogja adni. Inkább elmennék valami komoly nyeregkészítőhöz és tőle vennék nyerget. Kantárat úgyszintén. De a zabla tetszik :)
2012. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hobbi lovagláshoz abszolút megfelelő felszerelések, szerintem szépek is. :) Főleg az alátét.
2012. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hobbira megfelelnek.
2012. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. a ló foltos és nem akarok fizetni egy millát egy egyedi nyeregért vagy hát te is kifizetheted.. am meg versenyezni szeretnék vele... meg úgy mindenre....
2012. szept. 21. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
a padlizsán izzasztó szerintem ezzel a világos barnával nem a legszebb, továbbá a feszítő rémisztően néz ki.
2012. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A feszítő elég durva, a kantár meg a szügyelő csak nagy méretben van, ez lehet h gond lehet. A natowákat én nem kedveltem, ennyiért már kapsz egy minőségib használtat, jobban jársz vele. Be sem kell törnöd, és jobb neked is, meg a lovadnak is. Szerintem.

Színben meg szerintem nem annyira gáz ha nem tökéletesen egyformák.

2012. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a feszítő nagyon ronda, jobb lenne egy nem csicsázott, sima ezüst színű, a nyeregalátét meg kifejezetten ronda azzal a világosbarna nyereggel, szerintem. A ló fekete foltos? Mert ha igen, akkor már elég egy fekete vagy fehér alátét, nem kell hogy még jobban felhívja a figyelmet. Ha meg barna foltos, akkor meg egy fehér alátétet tudok elképzelni.
2012. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az western zabla nem feszítő. ezzel lovagolnak a western lovasok. Valószínűleg a kérdező nem véletlen keres csikózabla helyett ilyen zablát. gondolom (merem remélni) tudja miért választja ezt és nem fog belerángatni a ló szájába. 1. vagyok amúgy. Jó a kantár az még oké. Viszont a nyereg az inkább mondom egy játéknyeregre hasonlít. Semmiképpen ne netről vegyél felszerelést ha jót akarsz magadnak. Tapasztalatból mondom. Rosszul járhatsz vele. Vegyél inkább lovasboltból vegyél használtan jó állapotút de ne egy ilyen szerencsétlenséget. Nevetségesen néznek ki ezek a felszerelések.
2012. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nézz szét lovasok.hu-n használt minőségi western nyergek után! a zabla nekem nem nagyon tetszik, és azért is jó használtat venni (persze nem egy széthasznált roncsot) mert olcsóbb, és általában jobb minőségű is! sok szerencsét! ;)


V.

2012. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!