Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Haflingi ló is tud gyorsan...

Haflingi ló is tud gyorsan menni? Szeret futni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy amiért olyan tömzsi azért nem lehet olyan gyorsan vágtatni vele..Ez igaz?
2012. szept. 23. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem veheti fel a versenyt egy galopp lóval, de a gyorsaság inkább konditól függ. Ha úgy van edzve akkor testalkatát meghazudtolva tud repülni :D
2012. szept. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaja :) Sokáig Hafin lovagoltam, ügetésben kifejezetten gyors volt, és hihetetlenül kényelmes volt a vágtája is. De az hogy szeret e futkorászni, az is teljesen ló függő, mindegyik fajtába van olyan aki inkább csak tömi a hasát egész nap.
2012. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én 1 hafit ismerek, az a világból kiügetne, de kimondottan nem szeret vágtázni, amint csak teheti inkább visszavált ügetésbe. terepen is.
2012. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm hafija meg inkább vágtázik lassan, mint hogy ügessen :)
2012. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Én kocsiba használtam haflingit nekem nagyon bevált, semmi gondom nem volt vele.
2012. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy van edzve, akkor nagyon gyors is tud lenni, de ez ló, és személyiségfüggő inkább. Jó, ezzel nem azt mondtam, hogy egy angol telivér is lehet kimondottan lassú, de egy haflingi nagyon gyors is tud lenni ha akar! Már csak rá kell venned... ;)
2012. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tud menni. De minden ló más
2021. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!