Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti szoktátok követni a lovas...

Ti szoktátok követni a lovas divatot? Tehát, hogy mindig a legjobb cuccokba jártok, vagy nem érdekel titeket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten mindenkit érdekel. Én például mindig megnézem a nagylovas webáruházát, és stírölöm az új dolgokat! De alapvetően nem szoktam 'menő' cuccokban mászkálni, hiszen általában (hacsak nem kiemelkedő minőségű) a 'béna/uncsi/nyomi' ruhák és eszközök is ugyanolyan jók! Hiába jársz trendi cuccban, ha nem tudsz lovagolni... Legfeljebb ideiglenesen "menőnek" érzed magad, de ez hamar elmúlik!
2012. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
aha :D most is egy tök cuki nyereg van rajtam^^ *.*
2012. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nyereg?
2012. szept. 29. 17:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Láttam nagyon csudajó nadrágokat, de nem adok ki érte 30-50 ezret, csak azért mert márkás és mert szép. Meg amúgy is az a ruha koszos, büdös,lószőrös, lószagú, trágyaszagú lesz. Gondolom te sem a legjobb holmijaidban mész a koszba.

Általában "játszós" cuccban lovazok, van egy sötétzöld lovaglónadrágom, meg egy fehér "ünneplős" (anyám gyűlöli mosni, mert nem akarnak belőle kijönni a foltok), nyáron toppokat, lezser pólókat húzok, ősszel pulcsikat mellénnyel, télen nagykabátban.

Vannak nagyon jó lovascuccok, de igen drágák, pont azért mert mondjuk egy zoknira rá van írva, hogy lovagló és rögtön 1000-2000Ft-ot kérnek érte, míg a kínaiban ugyanolyat kapok féláron, de ugyan ez van más ruhadaraboknál is.

Lónak meg igyekszem úgy összeválogatni a dolgokat, hogy azok színben passzoljanak a lóhoz (általában fekete dolgokat veszek).


Szóval nem nagyon érdekel, meg a mezőn úgy se nézi senki, hogy miben vagyok.

2012. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, és hányok az összes ilyen lovasruházat bemutatótól meg a stb. Ezek azok amik egyre inkább divatsporttá teszik a lovaglást is...
2012. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
maximun annyira hogy olyan fülvédőt veszek,ami megy az izzasztóhoz. Ezen túlmenően leszarom,nem majomkodni szeretek,hanem lovagolni.
2012. szept. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a nacimr figyelek, h jó minőségű legyen, használtan szerzek be minőségi darabokat, jobban járok velük, mint egy szar dechatlonos újjal :)

Pólóim a kiselejtezett utcai pólók, pulcsik szintúgy.

Csizmám, cipőm használt, de jó, mert az is fontos, szerintem.

Zoknit, mint egy előző válaszoló, kínaiból szerzek be :P

2012. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eszemben sincs. Addig hordom a cuccokat, amíg szét nem mennek. Divat... pfejj...
2012. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
aha nyereg.. lovas divatról van szó nem? :)
2012. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor valakinek fontosabb lesz az, hogy presztízs kérdést csináljon abból, hogy ki miben lovagol, meg milyen márkás meg trendi holmikat pakol a lovára, az már régen rossz.


Lovagolhatsz tetőtől talpig HV Polo cuccban vagy más világmárkában, de attól nem leszel jobb lovas. Az ilyenek elterelik a lovaglás lényegét, végül is az a legfontosabb, hogy együtt legyél a lóval és hogy együtt fejlődjetek és kisebb-nagyobb sikereket érjen el (ilyennek számít pl egy új feladat megtanulása, elvégzése), ehhez pedig tök mindegy milyen cuccban vagy. A lényeg legyen az, hogy kényelmes legyen a lónak és neked is, a többi nem számít.

2012. okt. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!