Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyobb mellel lovagolni?

Nagyobb mellel lovagolni?

Figyelt kérdés
Nagy mellű lányok/nők, ti hogy oldjátok meg? Engem nagyon zavar, és nem találok megfelelő melltartót. :/

2012. okt. 1. 17:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az igen, szép ára van
2012. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem 80 D-s, nem hinném, hogy pattogok, mert ezer éve lovagolok, de én is sportmelltartót hordok, illetve egy számmal kisebb nem sportmelltartót, ami atom leszorítja és így jó. Volt már, hogy munkából mentem lovagolni és nem vettem át és elég rossz volt. Illetve nyáron szoktam bikini felsőben és akkor bizony néha lefogom az egyik karommal a melleimet.
2012. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nekem 75 C körüli, bár vannak D-sek is. Én egy régi márkátlant használok, az a legjobb, ugyan M-es méretű, de nagyon kényelmes, meg van egy triumph-os, azt is nagyon szeretem. Rendes melltartóban nem igazán jó, főleg a kosarasban nem :S

Ja, természetesen sportról beszéltem :)

2012. okt. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sportmelltartó jó lesz neked is :)
2012. okt. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én majdnem minden melltartómat az angelinából rendelem, az Anita márka nagyon jó sztem. 80H méretben nem is nagyon találtam még jót, talán a Shock Absorber márkát ajánlom még! Én ritkán lovagolok de minden mozgáshoz ezeket használom amúgy is.
2012. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Láttam, hogy írtad korábban, hogy semmilyen sportmelltartó nem jó. Nemtudom, hogy csak simán sportmelltartót szoktál felvenni, vagy veszel alá rendeset? Mert az úgy tart atombiztosan, ha felveszel egy rendes melltartót, és rá (egy viszonylag szűk) sportmelltartót. Mert magában nekem sem tart :) De együtt igen. (75/E amúgy)
2012. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!