Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mennyi idővel azután...

Ti mennyi idővel azután vettetek nadrágot, cipőt, pálcát, stb-t, hogy elkezdtetek lovagolni?

Figyelt kérdés
Az unokahúgom 1 hónapja lovagol, nagyon-nagyon lelkes, nem csak ilyen fellángolás. Most lesz a szülinapja, korai lenne neki egy nadrágot vennem?
2012. okt. 2. 17:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És már nagyon régóta szeretne lovagolni, de csak 1 hónapja bólintottak rá a szülei.
2012. okt. 2. 17:12
 2/12 anonim ***** válasza:
nem lenne korai, ha sokáig akarja űzni, én 6 évesen kezdtem, a lovak szerelmese lettem, 1 hét után kellettek saját cuccok, a mai napig nem hagytam abba a lovaglást, holott eltel 14 év
2012. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy nadrágot jó lenne, de a pálca felesleges! esetleg egy kobakot!
2012. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy kobakot és egy nadrágot,ha kitelik egy csizmát is.

Esetleg cipő+chaps is jó.Ha nagyon szereti nem korai.

2012. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fél év kb. :)
2012. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokára vettem/kaptam dolgokat, de ha megteheted,vegyél neki nacit, biztos örülni fog, egy egyszerűbb fajta nem is annyira drága.
2012. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én nadrágot cipőt vettem az 1 alkalom után a kobakot rá 1 hónapra vettük.ajánlatos ezeket megvenni(a cipőt nem muszáj.pl én már itthoni Kappacipőben meg chapsben lovaglok lovardában ahol az edzők mindennél jobbak!
2012. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Soká. Jó darabig csak chapsem volt. A második, amit kaptam, a pálca volt, mert akitől kaptam, nem nagyon értett hozzá, hogy mit érdemes venni egy tanulónak.

Szerintem is vegyél neki egy nadrágot vagy egy kobakot. Utána jöhet a cipő. A két legfontosabb a kobak és a nadrág. Pálcára még egy jó darabig nem lesz szüksége.

2012. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

És a térdfoltos vagy a telibőrös a jobb (esetleg van még valamilyen? abszolút nem értek hozzá)?

2012. okt. 4. 00:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi a kényelmes, én szeretem a telibőröset, van olyan aki csak abban lovagol, és van aki utálja. Lényegesen drágább mint egy öntérdfoltos, vagy térdbőrös, gyereknek nem éri meg venni. sztem egy térdbőrös az jó lenne.
2012. okt. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!