Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyiért adhatják őt? Milyen...

Mennyiért adhatják őt? Milyen szintű lovasnak lehetne jó szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 10. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olcsó, az biztos...
2012. okt. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most lehet itt tippelgetni, hogy szerintünk ennyi, meg annyi, meg a mozgásán látszik, hogy aki 2x már vágtázott futószáron, az felülhet rá, de nem egyszerűbb felhívni és megkérdezni, mint napokat várni, hogy emberek tippeljenek? ebből a "hirdetésből" az se derül ki, hogy egyáltalán be van-e lovagolva, bár szerintem nem igen, mert ha szépen menne nyereg alatt, akkor nyilván lenne arról is videó, vagy legalább kép.
2012. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Belovagolatlanul szerintem 300 e belovagoltan 4-500 e lehet.
2012. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

5 évesen be van az már lovagolva szerintem. Az ugrásai egész jók,feladott háttal ugrik végig és a lábmunkája is elég jó. A mozgása szerintem, nem magaslik ki de egyáltalán nem rossz,átlagos. Az is látszik ,hogy jól izmolt de azt megmondani ,hogy milyen lovasnak való ennyiből emberes lenne...


minimum 400 az ára és szerintem ettől csak felfele mehet.

2012. okt. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!