Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lófajtákat ismersz?

Milyen lófajtákat ismersz?

Figyelt kérdés
Ez egy közvélemény kutatás, hogy melyik a legismertebb lófajta?

2012. okt. 13. 15:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
fríz,angol telivér,arab telivér,clydesdale,hannoveri,shire,Whels póni A B C,akhal tekini,pinto,shetlani,falabella,haflingi,percheron,konik,magyar sportló,kisbéri félvér,lipicai,andalúz,knabstuper,Farncia ügető,amerikai hátasló,musztáng,shagya-arab,kelet fríz,Nokota,brumby,marwari,holsteini,bashkir,sorraia,fjor póni,cannomera póni,camargue-i,appalosa,gidrán,nóniusz,magyar hidegvérű,svéd melegvérű,holland sportló,saddlebred,standardbed,hackney,selle francias,hucul,rocky mountain horse,paint horse,losino,gypsy vanner,tinker,ausztrál póni,mezőhegyesi févér(Furioso-North-Star),noriker.oldenburgi,paso fino,azték,altér-reál,breton,berber,dóni ló,cleveland bay,dán melegvérű,trakehenini,kabardini,kladrubi,morgan,olasz hidegvérű.nos most több nem jut eszembe.bocsi h kisbetűkkel írtam a fajtákat ha jut még eszembe valami akkor írok.
2012. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Írjatok válaszokat, de csak értelmeseket.
2012. nov. 14. 15:36
 13/16 anonim ***** válasza:
Arab telivér,angol telivér,przewalski ló,altaj,camargue,kapszi,hucul,konyik,ariége-i,landes-i póni,pottock,nóri ló,pindos póni,akhal-tekini,anglo-arab,shagya arab,berber,karabah,avelignese,haflingi,tersk,orlov ügető,sorraia,andalúziai,luzitániai,alter.real,lipicai,fríz,frederiksborgi,knabstrup,oldenburgi,svájci melegvérű,gelderlandi,holland melegvérű,groningeni,hannoveri,holsteini,francia hátasló,trakehneni,dán melegvérű,bugyonnij,wielkopolski,mustang,chincoteague,morgan,amerikai póni,appaloosa,quarter horse,saddlebred,standardbred,tennessee walking ló,racking horse,rocky mountain póni,floridai cracker,azték ló,criollo,falabella,mangalarga marchador,missouri fox-trotter,pasa fino,perui paso,campolina,connemara,dales póni,fell póni,dartmoor,exmoor,new forest,eriskay póni,highland póni,shetland póni,welsh a és b változat,welsh c és d változat,ausztrál ló,brumby,waler,bashkir,boer póni,marwai,kathiawari,fjord,izlandi póni,doni ló,orosz ügető,ardenni,brabant,percheron,boulonnais,breton,hackney,ír igásló,cleveland bay,clydesdale,shire,suffolk punch,jütland ló,finn univerzális,északsvéd ló,orosz igásló,schwarzwaldi,nóniusz,kisbéri félvér,magyar félvér,magyar sportló,német sport ló,pintó,angol reitpony stb.Még kb minimum 100 faj van amit nem soroltam fel.
2012. nov. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lipicai,Gidrán,Marwari,Angol telivér,Anglo-arab,Arab telivér, Magyar sportló, Shagya arab,Pinto,Magyar félvér, Magyar ügető,Shire,Falabella,Paint horse, Musztáng,Andalúz, Nóniusz, Akhal-tekini,Fríz, Muraközi, Shetlandi póni,welsh póni,Fjord,Haflingi, Holland sportló,Kisbéri félvér,Furioso north star,Sodrott,Hannoveri,Izlandi póni, Holsteini, Apaloosa,Mountain horse,Hackney póni,Hucul, New forest póni,Palamino,Quarted horse,Tinker,Sport póni,Oldenburgi,Magyar hidegvérű,Mezőhegyesi spotló
2012. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Angol telivér, Arab telivér, Arab félvér, Shagya Arab, Holsteini, Hucul, Akhal Tekini, Fríz, Hannoveri, Musztáng, Francia ügető, Magyar sportló, Magyar félvér, Kisbéri félvér, Lipicai, Andalúz, Anglo-Arab, Arabo-Fríz, Tarpán, Bajor sportló, Konik, Appaloosa, Furioso, Nóniusz, Magyar hidegvérű, Rajnai melegvérű, Berber... de van még egy csomó ezeken kívül.
2012. nov. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én kicsi pónim, én kicsi pónim, zölderdőben játszottááll,

én kicsi pónim én kicsi pónim, szivárványon vágtattááálll

2012. nov. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!