Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezek közül melyik a jó zabla?

Ezek közül melyik a jó zabla?

Figyelt kérdés
[link] négyezerért lehet venni olyan zablát ami ideglenesen jó lenne? mert a szleim nem adnak több pénzt rá
2012. okt. 14. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem sima csikózablám van, elég jól bírja még mindig használom, peig 5. éve van meg
2012. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden zabla jó valamire. Attól függ, milyen a lovad, és te milyen szinten vagy, ezekhez kell igazítani a zablát. Hobbilovagláshoz egy egyszerű csikózabla a legjobb (egyszer tört), ilyet egész biztosan kapsz 4000 alatt.
2012. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt hogy ideiglenesen?

Másrészt pedig mi nem tudhatjuk hogy a te lovadnak melyik zabla a legjobb, ezt 100%-osan lova válogatja, egyiket ezzel könnyebb ellovagolni, a másik azzal megy szívesebben..

2012. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
úgy értettem h befogjuk lovagoltatni és az ideglenesen lenne a zabla, és utána vennénk egy másikat de most csak 4ezer forintom van és a szüleim nem adnak öbbet
2012. okt. 14. 18:07
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha csikó és még nem volt zabla a szájában akkor én egy duplán tört csikózablát ajánlanék, és vegyetek rá zablagumit hogy ne csipkedje be a szája szélét!

Ha ez 4000ft-ből kijön akkor nem kell később sem drágábbra költeni. :)

2012. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ok köszi
2012. okt. 14. 18:58
 7/12 A kérdező kommentje:
ez a zabla jó met póni lovam van: [link]
2012. okt. 14. 19:04
 8/12 A kérdező kommentje:
vagy pedig ez: [link]
2012. okt. 14. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha póni akkor nyilván póni zablát vegyél neki mert a rendes az nagy lesz a szájába.

De mondom, szerintem ne egyszer törtet, hanem kétszer törtet vegyél. Ha az egyszer törtbe valamiért bele kell rántani vagy van valami az úgy csípi össze a ló szájpadlásán a bőrt mint a diótörő... Képzelheted milyen fájdalommal jár... A duplán törttel nincs ilyen baj.

2012. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Belovaglás alatt álló lónak még jó lehet a pálcás zabla. Nem tudjátok áthúzni a száján a zablát, megtanítja engedni a nyomásnak, ha jobbra mozdítod a zablát, bal oldalon nyomni fogja a száját.
2012. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!