Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezek közül melyeket szükséges...

Ezek közül melyeket szükséges megvenni?

Figyelt kérdés

Ugye lovaglási szempontból, meg kiképzési szempontból.

[link]



2012. okt. 9. 19:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
1 kötőfék 1 szár 1 nyakmadzag..de én nem tőle vennék, de te tudod...priviben ha gondolod elmesélem miért.
2012. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csomózott kötőfék, 7,5 m vezetőszár, 3,5 m-es vezetőszár és répabot csapóval. Ezek a természetes képzés alap kellékei, hogy honnan szerzed be, az már mellékes, a lényeg, hogy a kötőfék mérete stimmeljen.
2012. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja hogy nem vásárolna Sibutól, az csak irigy a munkásságára. :)

Sibunak vannak Magyarországon a legjobb csomózott felszerelései.

Földi kiképzéshez egy csomózott kötőfék és egy szár szükséges csapóval a végén. Ezen kívül érdemes beszerezni egy répabotot is, de azt csak lovas boltban tudsz venni, Ő nem árul.

Üdv

2012. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Max futószárat, de a többi sz@r. Egyszerűen kantárt, kötőféket nem célszerű kötélből csinálni, sokkal megfelelőbb a "hagymányos" kialakítás és anyagok ha jót akarsz a lónak.
2012. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a 3. válszadónak csak annyit, hogy én vettem már tőle és sajnos van okom azt mondani h őt inkább hanyagolják ;)
2012. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én soha sem szoktam legelőre kötőféket rakni... Horze újságban ha nézed van egy egybe kötőfék + vezető szár... na valami olyasmit használok... de ha mondjuk egy kicsit mokacsa ló akk mindenképp külön....
2012. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Névtelen, de akkor miért nem osztod meg velünk? Mi történt azzal a cuccal amit rendeltél tőle?
2012. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. Hát minimum a csomózott kötőfék muszáj lenne, de olyantól szeretnék rendelni, aki igazán tudja, mit csinál, nem ilyen ember kezet nem látott akárhogy összecsomózott pl: Dechatlonos csomózott kötőfék.
2012. okt. 11. 19:04
 9/16 anonim ***** válasza:

akit érdekelt üziben megkérdezte és elmondtam neki:)

de ha ennyire érdekel akkor nagyvonalakban annyi h 3 használat után totál szétjött a fiador csomó, írtam neki h mi van erre olyan stílusú válasz jött ami minősíthetetlen...

2012. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Óh, az szép...


Kérdező:


Akkor tőle vásárolj:


[link]

2012. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!