Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan javíthatnék az ügetésén?

Hogyan javíthatnék az ügetésén?

Figyelt kérdés
a lovam két hátsó lábát nem szedi eléggé, tehét egy kicsit húzza :( van egy enyhe medence süllyedése az egyik oldalán. Lehetséges hogy emiatt van, vagy valami más oka lehet? hogyan tudnám segíteni, hogy ne húzza? még csak 8 éves. Persze ne nagy húzásra gondoljatok.

2012. okt. 22. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem elég aktív a lábad, vagy eldobod a szárat. Cavalettivel lehet hogy tudod javítani, illetve megfelelő lovaglással. Csípő süllyedés nem tudom hogy pontosan micsoda, de ha eleve rosszak a lábai, az nem túl jó :S
2012. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs baj a lábával, tehát nem fáj neki meg semmi, csak én féltem hogy ha továbbra is húzza akkor évekkel később lehet baj ebből. szeretném megelőzni ezt. kavalettizve is sokat van vele, szépen átmegy rajtuk.
2012. okt. 22. 20:56
 3/3 anonim ***** válasza:
A lovam üget. Az RTL kettő.
2012. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!