Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha a sulival kimegyünk abba a...

Ha a sulival kimegyünk abba a lovardába lovagolni, ahova járok, és ahol van felelősségvállalási nyilatkozat aláírva, csinálhatok azt, amit "akarok"?

Figyelt kérdés
(Úgyértem, míg a többiek száron vannak, én gyakorolnám, amit kell. Oktató ott lenne.)
2012. nov. 5. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tanítási időben mentek, akkor elvileg a tanár a felelős érted, tehát ő szabja meg mit csinálsz. Így, ha nem különálló programként mentek egyik délután, akkor szerintem vele is meg kell beszélned, hogy mit szeretnél.

A továbbiak valószínűleg a lovarda tulajdonosától/oktatódtól függenek, velük kellene megbeszélned.

Szerintem nyugodtan csinálhatnád amit kell, ne kínlódj azzal, amit már betéve tudsz, úgy értem ne unatkozz, hanem hasznosat csinálj. Esetleg, hogy ne legyen annyira furcsa, hogy otthagyod a többieket, tarthatnál nekik kis bemutatót, abból amit te már tudsz, de ők még nem, vagy, hogy mi jön azután.

2012. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az oktatómat megkérdezném, és szerintem tuti megengedi, hogy szabadon menj. Mi egyszer osztálykiránduláson voltunk lovagolni, de az kb annyi volt, hogy mindenki felült 5-10 percre futószáron azt ennyi. Nem engedtek szabadon menni hiába járok egyedül terepre :(
2012. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!