Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik jobb? Vélemény? (könyv)

Melyik jobb? Vélemény? (könyv)

Figyelt kérdés
Melyiket vegyem meg a Lovaglók kézikönyve vagy a Lovaglás kézikönyvét?? Mik a vélemények mind két könyvel kapcsolatban??

2012. nov. 7. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Lovaglás kézikönyve!Nekem ez a könyv megvan és nagyon sokat segített!Leírja mit kell tenni a hibás szerszámokkal (nyereg,kantár,heveder) egy két pontban a a lovaglás aranyszablyait meg azt is milyen lovak jók díjlovaglás, díjugratás,valamint terepre! Az is benne van mi van ha lovaglás közben lesérül a lovak...meg a gondozásról szóló fejezet a Munka a lovak között!


Feltétlenül a Lovaglás kézikönyvét!

2012. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm meggyőztél! :)
2012. nov. 7. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettő nagyon jó könyv.a lovaglás kézikönjyve unokaesómnak van meg a másik meg nekem.a lovaglók kézikönyve megmondja melyik lovardát válaszd és hogy kell kiválasztani.a helyes ülésről is ír.meg lovaglás előtti bemelegítésről is.a helyes testartásról.a "sebességekről" ugratásról.azt is h mi kell terepre.rengeteg mindent megtudhatsz belőle.azt is leírja h hogyan vásárolj lovat mikről győződj meg.a ló testrészeit ismeg a nyereg részeiről is beszámol.szóval nekem rengeteget segített ez is meg a másik is.
2012. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lovasakadémia könyveket vegyél. Amúgy mindkét könyv jó. Ezen kívül ajánlom neked a 2Ne árts! " c. könyvet.
2012. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 liaison válasza:

a Lovas Akadémia sorozat nagyon jó, de szerintem ez a legjobb szakirodalom, ami most kapható:

[link]

2012. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!