Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy lehetnek ilyenek az...

Hogy lehetnek ilyenek az emberek, esküszöm meg sem kellene születnie néhánynak!?

Figyelt kérdés
Annyira dühös vagyok hogy remegek az idegtől, hogy lehet az hogy egy csomó lótartó paraszt simán vágóhídra viteti a lovát mert úgy több pénzt kap érte mintha eladná? Meg hagyja meghalni csak mert az úgy olcsóbb? Mostanában több ilyen eset is történt a környezetemben, és én ezt már nem bírom. Van aki épp csak azért nem viteti vágóhídra, és inkább hagyja meghalni a húsáért mert úgy többet kap érte! Fúj de gyűlölöm az embereket! Csak én látom ilyen tragikusan a helyzetet, vagy mások is így vannak vele, kérlek aki megértette hogy miről szól a problémám írja már le a véleményét!
2012. nov. 21. 20:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%

Ha nem tetszik, akkor hagyd el ezt a bolygót!

Az emberek állatokat esznek, az állatok pedig állatokat vagy növényeket.

Meg amúgy is a lónak finom húsa, olyan porhanyós és édes ha jól el van készítve :)

Kolbászba is finom, de szamár+sertés kolbász jobb.

2012. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Én megértem amit írtál, és hasonlóan érzem. És ha jobban belegondolsz, szinte minden más állatot is csak kihasználunk a Földön. Az ember tényleg a legönzőbb és legaljasabb állatfaj. Ez tény.
2012. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Én is megörülök ettöl és ha belegondolnák hogy mások eszik a lovamat

Én már a gondolattól is hánynék!

2012. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
A legtermészetesebb dolog, hogy az állatokat megeszzük. A ló egy haszonállat, amit a húsáért IS tartanak. Ha már nem tudja jól ellátni a feladatát, akkor jobb mindenkinek, ha vágóhídra kerül. Nem teheti meg mindenki, hogy egy beteg, öreg lovat csak azért tartson, mert szép.
2012. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nem tudom, miért lenne természetes dolog megenni az állatokat. Ennyi erővel az állatok is megehetnének téged. Ugyanúgy születtek erre a földre, mint mi, ugyanannyi joguk van élni. Mielőtt belémkötne valaki, nem, nem eszem húst , nem hordok bőrt, szőrmét stb. Kis csepp a nagy tengerben, de legalább a saját lelkiismeretem tiszta. Másokéért pedig nem vállalhatom a felelősséget...
2012. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Amióta ember az ember, azóta megesszük az állatokat. Az állatok is megeszik az embereket, ha tudják. Nekik miért nem magyarázod el, hogy szerinted nem helyes amit csinálnak? :)
2012. nov. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem hasonlíthatod öszze az ember-állatot a ragadozó állatokkal. A ragadozó állatok nem tartják az áldozataikat élethosszig összezsúfolva sötét csarnokokban. Pl. És kevés kivétellel nem ölnek többet, mint amennyi a túlélésükhöz szükséges. Nem kísérleteznek más állatokkal, nem kényszerítik őket erőszakkal cirkuszokban való fellépésre, viadalokra stb. Az ember mind közül a leggusztustalanabb állatfaj a Földön.
2012. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

"Én nem tudom, miért lenne természetes dolog megenni az állatokat. Ennyi erővel az állatok is megehetnének téged."

Igen drágám, ez így van, ne aggódj, a leopárd simán megzabál ha tud. Természetesnek meg azért természetes, mert mindenevő vagy, nem növényevő. Egyébként ha már a tiszta lelkiismeretednél tartunk, hívtál-e már valaha állatorvost az állatodhoz? Vagy voltál-e már orvosnál, szedtél-e már gyógyszert? Találd ki honnan van a tudás...

2012. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

"Drágám....", az állatkísérletek túlnyomó része felesleges lenne, mert nem a gyógyulást szolgálja pl. katonai célú állatkísérletek, sminkszerek, botox, tisztítószerek stb.

Az orvosi célú állatkísérletek nagy része pedig ma már kiváltható lenne különféle módszerekkel, csak sokan nem akarnak váltani, mivel a kísérleti állatok tenyésztésére vagy éppen befogására is egy teljes iparág épül. Sokan élnek ebből királyul, így nem megy máról holnapra az átállás. De ha olvasnál a témában okosabb lennél.

2012. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy példa: Orvosok az Állatkísérletek Ellen, német szervezet. Minden infóval az állatkísérletek szükségtelenségéről

[link]

2012. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!