Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia mini...

Sony ericsson xperia mini telefonomra tettem zenéket. Néhánynak nem volt alapértelmezett képe, így betett egyet a képeim közül ezt tudom változtatni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyári zenelejátszónál nem. Marketen vagy tölts le egy másik zenelejátszót ami tud ilyet pl. player pro-ban lehet változatni az albumborítót, vagy tölts le egy olyan alkalmazást ami direkt erre lett kitalálva pl. album art grabber
2011. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell másik zenelejátszó vagy más alkalmazás, egyszerűen szedj hozzá albumborítót. Google->Képek.
2011. dec. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

teljesen új a telóm, sőt még androidom sem volt soha.

Szóval, ha letöltök egy másik lejátszót (hogyan??) telepítem (hogyan??) egyből az lesz az alapértelmezett?? Használhatom rendesen???


Ha viszont leszedek 1 album borítót automatikusan beteszi ez a lejátszó is??? Ha nincs albumborító, mert nem albumból van, hanem mondjuk film zene???


És mi van a lejátszási lista képével azt sem tudom változtatni???


Bocsánat, hogy ilyen értetlen vagyok, de új ez még nekem, így szájbarágósan kell nekem magyarázni XD


És köszönöm az eddigi segítséget is :)

2011. dec. 11. 19:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendezheted mappákba az SD kártyán. Értelemszerűen mondjuk egy album egy mappa. Ha a mappába beteszed a borítót (mondjuk jpg formátumban), fel fogja ismerni automatikusan.

Ha nem egész album, akkor mondjuk csinálsz egy egyéb mappát vagy valami és beraksz valami képet.

2011. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!