Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok jó lovasedzőt ajánlani...

Tudtok jó lovasedzőt ajánlani Csömörön?

Figyelt kérdés

Csömörre viszem bértartásba a lovam, a lovarda már megvan, nagyon jó hely,tetszik az ellátás és úgy összevetve minden,de ott nincs edző. Át lehet járni szomszédos csömöri lovardákba edzésre, és ha igen hova/kihez érdemes??

(+ fontos ,hogy ne essek le a lóról 1 edzés árának hallatán,tehát ne legyen kifizethetetlen:D)



2012. dec. 17. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Merre fogod tartani? Milyen edző érdekel? Díjlovis, díjugró, vagy valami más? :)
2012. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A csömöri busz végállomásától nem messze van egy magántanya,ott lesz, díjugrattam régebben,de egyenlőre olyan edző kéne aki korrigál,kijavítja a stílushibáim..stb Tehát a lényeg,hogy igényes legyen,ne azt várja hogy mikor lesz már vége:D
2012. dec. 18. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy nem régi kérdésnél ajánlották Pakscha Karolinát, és Bakos Anikót, ők tényleg jók, alapszinten főleg, bár szerintem versenyre is lazán fel tudnak készíteni. Meg szoktak elég nagy nevek is járkálni arra felé, de ott mondjuk 5000 fölötti egy edzés :S
2012. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van :) én Anikónál versenyzek ;D
2012. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
(Én is Anikó versenyzője vagyok, de mivel Anikó és Kari a 2 edzője a Kisfedelesnek ezért Karinál is lovagoltam már. Mind a ketten bizonyítottan nagyon jók. Anikónál a 8 alkalmas bérlet 24.000 Ft, de még a hónapon belül le kell járnod!!! Karinak talán több a saját lóval rendelkező lovasa és lehet, hogy kicsit több ideje is van, most is versenyez ugróban és militaryben. Anikó szint csak a saját lovain edz és régebben versenyzett díjlovaglásban és ugróban. Egy biztos: eltérnek egymástól de nagyon alaposak! remélem ezzel mindenre választ kaptál.
2013. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Kraksner Szilvire esküszök a Tetrisz lovardában.Nagyon jól oktat,és jó lovai vannak.Saját ló nélkül is tudsz nála versenyezni és árak is barátiak.
2016. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!