Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan lehet szépen sörényt...

Hogyan lehet szépen sörényt fonni? Videó link?

Figyelt kérdés
Nem varrásosat, hanem csak sima gumizósat :)
2012. dec. 23. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
YOUTUBE!!!
2012. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen fonást szeretnél?
2012. dec. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyet szoktak például a díjlovagló-ugrató versenyekre: http://www.youtube.com/watch?v=AXu9t5UrO2A
2012. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=Fr7he2zOkGI Ezt elfelejtettem,ezt ilyen nagyobb versenyeken még nem láttam,de nagyon szép,én is kipróbáltam már :)
2012. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is 4-es félét szoktam használni neve ardeni fonás :)
2012. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már megnéztem youtubén, de elsősorban olyan videóra lennék kíváncsi ami bevált már, valaki kipróbálta.

Bogyózós érdekelne csak

2013. jan. 6. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A bogyozasban semmi rejtelyes nincsen, feszesre kell fonni es igyekezni hogy egy sorban legyenek. Valamint ha a lovad nyaka vekony es hosszabb, akkor kevesebb de nagyobb bogyok kellenek, ha vastag es rovid, akkor meg tobb kicsi. Ezt nem lehet videobol megtanulni, csak gyakorlattal. Foleg, ha ismered a varros technikat akkor mar bizonyara megneztel jopar videot. Na es azok akik felrakjak ezeket olyan lovakkal dolgoznak akiknek pont idealis a sorenyuk. Az enyemnek hosszu nyaka van (de nem vekony :)) ) de nem tud olyan lenni mint a videokban mert alig van sorenye es meg az a pici is ritkul a marja fele... A masik veglet se konnyu amikor annyi van neki, hogy az ember legszivesebben ket oldalra fonna, mert ossze ernek a bogyok... Gyakorolj sokat, en az elejen otthon is bogyozgattam meg versenyen ajanlkoztam hogy megcsinalom masnak is szivesen (persze elotte szoltam hogy nem vagyok profi, de pl pasiknak mindegy, csak nezzen ki valahogy).
2013. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!