Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Békéscsabai Remonda Lovarda?

Békéscsabai Remonda Lovarda?

Figyelt kérdés
Hogy lehet megközelíteni? A térkép azt hozta ki, hogy a Varság Béla u.-ban van...vhol a végénél. Ahol már földút van.. az a poén, hogy én attól kb. 10 percnyire lakok. :) Szóval jó lenne ha ilyen közel lenne, mert akkor többször is kitudnék menni. Meg ott mennyibe kerül egy óra? Mesélnétek róla egy kicsit? (:
2012. dec. 31. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egész nyugodtan telefonálj be, majd ellátnak több infóval.Gondolom be is lehet menni, szét lehet nézni. Én is Csabai vagyok, egyszer versenyeztem is ott, de nem túl sok mindent láttam.
2013. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És te melyik lovardába jársz? Nem emlékszel hogy merre fele mentél, amikor a versenyen voltál? :))
2013. jan. 3. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Már nem Csabán járok lovagolni, egyetemista vagyok. Sajnos már nem emlékszem az útvonalra, bő 12 éves volt...

Egyébként a Nimródba jártam.

2013. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én a nimródba járok !!! :) nagyon szeretem és itt van fedeles !! a remondától meg már azért többen eljöttek köztük én is szóval...
2014. júl. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!