Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megér ez a ló ennyi pénzt?

Megér ez a ló ennyi pénzt?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 2. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Kora, képzettsége?

Mondjuk engem mindig elgondolkodtat h mért csavarják az orrára a vezetőszárat? Tudom, így nagyobb hatást tudnak rá kifejteni, de ez a ló nem úgy néz ki, mint aki ne tudna megállni egy fotó erejéig. Nekem egyébként alkatilag nem igazán tetszik.

2013. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem kicsit vékonynak tűnik. és szerintem ha engem kérdezel nem hinném hogy megéri az árát. lovasok.hu-n nézegettél már?:)
2013. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

'Nyereg helyen sütött' azaz..vannak papírjai.. ami azért sajnos még a mai modern világban sem mindennapos.. ez elégé megdobja az árát..

"Miért kell vezetőszár az orrára?" (Első válaszoló): vezettél már ki akár egy fotó erejéig is istálló gőzzel teli lovat? Ha nem próbáld meg párszor.. ha igen akkor nem értem a felháborodottságot..

Amúgy a lóról: tényleg ráférne kb. 50kg izom.. de ez nem olyan nagy munka.. csak ugye rendszeres mozgatás..

A lábai, patái nem néznek ki rosszul..

és egy kis saját tapasztalat.. nem úgy néz ki a ló mintha ridegben lenne tartva.. de a hátsó hókái tiszták ergo ha más nem annyi volt a tulajban hogy leápolta ami egy biztató jel.. ;)

Amúgy lovasok.hu-ról annyit hogy barátnőmék mielőtt lovat vettek volna ott nézelődtek 300E feletti árkategóriából lovat.. kinéztek 6-7 szép lovat is.. élőben nagyon gázul néztek ki.. pedig a lista legjobbjai voltak.. mondjuk lehet ez se lesz különb..

De megéri sztem megnézni..

Ja tényleg és még valami.. ha nem versenyezni kell akkor a környékeden érdemes megnézni a kupec lovakat..80E-ért vett ismerősöm belovagolt, bekocsizott kancát.. kicsit nehezebben kezelhető volt.. de egy év alatt annyira megnyugodott hogy a 10 éves kislánya jár vele terepre..

Remélem nem baj a sok off.. de próbálok segíteni hisz ez ha minden jó egy fél életre döntesz.. sok sikert!:)

2013. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kanca alsóhangon 15 éves. Ennyiért fiatalabbat is kapni, képzettebbet is kapni, jobb állapotban.
2013. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!