Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megér ennyi pénzt ez a nyereg?

Megér ennyi pénzt ez a nyereg?

Figyelt kérdés

[link]


heti 2-3x lenne használva. Csak hobby lovaglásra.


2011. szept. 24. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanennyiért a Nagylovas-nál kapsz újat. Ez egy noname fajta, ugyanezt kapod 15 ért újban.
2011. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogyha ugratni akarsz vele akkor tökéletes! És szerintem megéri az árát. Habár használt de az nem ront a minőségén ugyanúgy tudod használni. :)
2011. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amit belinkeltél az ugrónyereg,azok sokkal drágábbak,mint egy univerzális. Ha csak hobbi célra kell,akkor univerzális nyerget vegyél.

pl ez teljesen felszerelt és új:

[link]

2011. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ugratni is szeretnék , de nem olyan nagyokat :)
2011. szept. 24. 21:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha kimondottan ugrónyereg kell,akkor az megér 20 ezret szerintem.
2011. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

21:45

Értem én, hogy új. De nem tudom, szerintetek ez a Nagylovas-os nyereg is jó? Mondjuk keveset lenne használva csak én nem 1-1,5 évre venném a nyerget. És nem tudom, hogy ez a Nagylovasos "tartós"-e.

2011. szept. 24. 21:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem a használt ugró sokkal jobban tetszoik mint a nagylovasos.
2011. szept. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mindenképp jobban biznék egy új boltiban,mint egy ezeréves használtban,ami már felújitásra szorult. De igy kép alapján nem lehet dönteni. El kell menni megnézni,meg a boltit is és összehasonlitani.
2011. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha ugrónyerget akarsz, akkor megéri. Ha jó minőségű a nyereg, akkor megéri a használt is. Sőt, inkább vegyél használtat, de jó minőségűt, mint valamilyen szintetikus, egy-két hónapra szóló nyerget. Ha téged nem zavar, hogy használt, akkor miért is ne?

Mondjuk én akciósan vettem az enyémet, és nagyon jó minőségű, ahogy hallottam róla visszajelzéseket, még az unokáim is használni tudják. Keresd az akciós termékeket, és ne az "olcsó" tákolmányokat.

2011. szept. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És hozzátenném, hogy újan vettem. Ha esetleg érdekel a lovasbolt címe, akkor szívesen kiírom.
2011. szept. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!