Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Csak nekem tűnt fel, hogy a...

Csak nekem tűnt fel, hogy a (-z egyetlen?! ) magyar győzelem kimaradt a Lovas Világkupa összefoglalójából?

Figyelt kérdés
Ma mondjuk az első 5percről lemaradtam,de nem hiszem,hogy abban a pár percben leadták,50-kor már a világkupa forduló összevetése ment.(Krucsó Szabolcs-Timpex Cabale győzelmére gondolok a Szent István pezsgős versenyszámban-itt lett még egy magyar helyezett is azt hiszem) Szerintem mondjuk illett volna megemlíteni a 3-4magyar díjugratón kívül a többi sikeresen szereplőt is....

2013. jan. 3. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Díjugratásban nem vagyok nagyon otthon [itthon mmint mo-n..] de fogathajtásból benne volt a Dobrovitz József és a fia is meg a hírességek hajtása vagy mi is..
2013. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ez nekem is feltunt.Azert ez mar tenyleg.....
2013. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Muszáj ezt a kérdést mindig kirakni kiemeltbe?!
2013. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,muszáj:) én eléggé kiborultam rajta,hogy elmondják,hogy ebbe meg ebbe a versenyszámba hányadikak lettünk,de azt elfelejtik,hogy magyar lovas nyert is. (bár,ez tipikus magyar hozzáállás). Kíváncsi vagyok, mi a többi ember véleménye....
2013. febr. 23. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!