Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudtok linket küldeni angol-né...

Tudtok linket küldeni angol-német -magyar lovas kifejezésekről?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék, kerestem a neten letölthetőt, de nem találtam olyat ami megfelelne. ANGOL/NÉMET lovas szótárat keresek, amiben nem kimondottan szavak vannak, hanem kifejezések az oktatáshoz. De ha valaki másmilyen módon tud segíteni megköszönöm!

2012. dec. 24. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Illetve abból is sokat tanulhatsz ha a youtube-on nézel videókat az adott nyelven.

2012. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,ezeket találtam én is.Ez is valami..nekem leginkább a kifejezések kellenének.Egyszerűen sehol semmi ezzel kapcsolatban. :(
2012. dec. 27. 10:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen kifejezésekre gondolsz?
2012. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Pontosítok,utasítások,amikkel okítani tudok. Pl.,sarkat lenyomni,váll hátrébb,lejjebb a csípő,stb..vagy inkább szedjem össze magamnak,az lenne a legjobb?Konyha nyelven eldumcsizgatok,de a szakmait eddig nem kellett használni.Most meg úgy néz ki össze jöhet egy munka,de gyorstalpalón pótolnom kell ezt a hiányosságot.

Vagy vegyek egy angol nyelvű gyerekeknek szóló könyvet?

2013. jan. 2. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznos lenne megrendelni egy angol nyelvű könyvet a lovaglásról. Abban megtalálsz mindent. Ezek nem bonyolult kifejezések, ha beszélsz alapfokon szerintem meg tudod értetni magad egy külföldivel (pl. push down your ankles, stb.), de ha a klienssel az anyanyelvén fogsz beszélni akkor érdemes lenne könyvből megtanulni őket.
2013. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erre a megoldásra jutottam végül,ráadásul egy régi tanítványom anyanyelvű angol tanár.Tiszta hülye vagyok hogy elfelejtettem.:) Szóval azt hiszem megoldva,de köszi a segítséget!;)
2013. jan. 3. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!