Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok segíteni? (Kaposvár...

Tudnátok segíteni? (Kaposvár körüli vagyok)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy volt egy lovam, de el lett adva, de a kantárja a lovardában maradt, és használják. Azt mondják, azért cserébe, mert egy lótakarót haza kellett vinnem kimosni, és apa szétvágta. Ők meg beadták a kabátom a szeretetszolgálatba. Anya ki akart menni beszélni velük, de meggondolta magát, mert én voltam a trehány, mert nem vittem vissza rögtön kimosás után a takarót. Szóval ha meg akarom szerezni a kantáramat, kellene egy új lótakaró. A régi ilyen polár volt, kicsit rongyos, használtabb. Nem tudjátok, hol lehetne szerezni? Esetleg nektek nincs egy? Tudnék adni érte pénzt, de nem olyan sokat, meg van egy vezetőszáram.
2013. jan. 6. 10:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy tudok segíteni is.
2013. jan. 6. 10:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Teszveszen, vaterán szokott lenni használt polártakaró. Nézz szét ott, biztosan találsz.
2013. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszii:)) hianyoztal<3
2013. jan. 8. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:
De drága vagy! :-)
2013. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!