Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tenyészkanca csak tisztavérű...

Tenyészkanca csak tisztavérű ló lehet? És ha tisztavérű akkor a származást is nézik?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép szürke, jegytelen magyar sportló kancám.Nagyon szép kiállása van és gyönyörű térölelő mozgása, de az a baj, hogy nyakon sütött. Lehet ettől még tenyészkanca vagy el lehet-e vinni tenyésszemlére?

2013. jan. 20. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Régebben lehetett szerintem most is,ismerek is olyan kancát aki nyakon volt sütve és a csikói nyh.voltak.Vagy vedd fel a kapcsolatot a magyar félvér tenyésztők egyesületével tavaly alakultak és kerestek tenyész állatokat.
2013. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom nyakon sütöttel is mehetsz tenyésszemlére, és ha megfelel, a megfelelő mén után született csikó már nyereghelyen sütött lesz.
2013. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2013. jan. 20. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!