Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A díjugrató rajtengedély...

A díjugrató rajtengedély vizsga nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem, mikor elolvastam a feltételeket. Tényleg olyan nehéz, mint amilyennek látszik?

2013. jan. 21. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nehéznek érzed, akkor valószínűleg még korai számodra. Gyakorolj sokat edzői irányítással és előbb-utóbb simán menni fog.
2013. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fannybaba8 ***** válasza:
Szia. Én eltettem nekem nem volt nehéz. De ha úgy érzed nehéz inkább várj kicsit úgyis ráér ha most elrontod akkor utána nem biztos hogy neki mersz állni újból!
2013. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia én októberben vizsgáztam (nem azért mert nem tudtam volna ,ha nem mert nem volt időm) tehát tudnod kell teljes befolyással lenni a lóra még ha 10 -en vannak körülötted .....ha tudsz ugrani 80-100 cm-ig akadályt a gyakorlati része nem nehéz nézik a stílust meg mindent
2013. jan. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!