Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen szintetikus nyerget...

Milyen szintetikus nyerget javasoltok? Linket tudtok küldeni? Valakinek személyes tapasztalata van az ilyen nyergekkel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Wintec nyerget vegyél abból is 500-astól felfele nekem 2000-esem van és imádom,könnyű takarítani stb.
2013. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem Daslö és Tattini keresztezésű szintetikus nyergem van.

Nagyon szeretem. Úgy... "beleragadsz" a nyeregbe, mert nem csúszkálsz, mint a bőr nyeregben, és nagyon könnyű, ami a pacinak is jó.

Én imádom, de tisztán tartani nem könnyű, meg kibolyhosodik egy idő után.

2013. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennék szintetikus nyerget, nem túl tartós, főleg a felrántószíj hamar megtörik és ki kell cseréltetni. Jó, hogy könnyű, de szerintem akkor sem éri meg az árát.
2013. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A wintec nyergek nagyon jók!! :D Akármelyik!! Könnyebb tisztítani, ápolni, ha elázol se lesz baja és mellette örök élet!! :) Ez nem igaz hogy gyorsan tönkre mennek a felrántói!! -.-
2013. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A szintetikus nyergemet (Wintec) már vagy 10 éve használom, naponta többször, több lovon, nem bolyhosodik, úgy néz ki, amikor letakarítom, mint az új, a felrántószíjai valódi bőrből vannak, semmi bajuk. :-) A nyereg maga pihekönnyű, isteni benne ülni, úgy beletapad az ember, mintha ragasztották volna, én semmi mást nem veszek még egyszer, csak ezt. Van Stübbenem is, de nem lehet egy lapon említeni a Wintec nyergemmel. Imádom.
2013. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!