Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol/Honnan tudok olyan lovasme...

Hol/Honnan tudok olyan lovasmellényt beszerezni aminek a kemény a háta (gerincvédő funkciós)?

Figyelt kérdés
Egyik oktatómnak volt de már nem oktat és jelenleg nem tudom elérni, megkérdezni meg elfelejtettem, szóval..Nagyon szeretnék egy olyat, cska nem tudom honnan.

#lovamelleny
2013. jan. 28. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Pl.: [link]


Amúgy szerintem jobb az a fajta aminek nem kemény a háta, viszont védi a bordákat is.

2013. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ilyenre gondoltam. Nem gerincvédőre. Azom nekem is van. Olyan mellényre ami sima de a hátába be van rakva egy kemény rész. Ilyen: [link] Csak kemény háta.
2013. jan. 29. 07:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Tehát olyan hétköznapi mellényt keresel, amibe be van építve a gerincvédő? És az mire jó? Hogy kizárólag azzal a mellénnyel tudd hordani? :) Nem értem, én ilyenről még nem hallottam és a képeken sem látok ilyet. Ami a nagy képen van az egy sima mellény.
2013. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy csak sima. Mert van simán gerincvédőn, de az olyan meg azért lenne jó, mert ha hűvösebb lenne akkor nem úgy néznék ki mint kvazimodo, mert kb. ha a gerinvcédő felé öltözök akk úgy nézek ki, de ha felé veszem akkor is úgy nézek ki és hiába ülök egyenesen az ülésem akkor is ronda és görbe. Edzőm pedig mindig csesztet.
2013. jan. 29. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondolsz?

2013. jan. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem. Olyan mellény amit linkeltem, csak bele van rakva egy kisvehető kemény betét.
2013. jan. 31. 21:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom más hogy van ezzel, de nekem a linkedre lovas mesék jönnek be.
2013. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
[link] vagy [link] ? Esetleg [link] ?
2013. febr. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!