Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleméyetek a Daslö,...

Mi a véleméyetek a Daslö, Norton, és Pfiff márkákról?

Figyelt kérdés
Nyerget szeretnék venni és a fenti 3 márkából találtam viszonylag olcsón, jónak tűnőket. Hobbi célra szeretnék, érzékeny hátú lóhoz. De nagyon megosztó véleményeket hallottam róluk, szerintetek milyenek?

2013. febr. 6. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyenge márka mind a három, ha a lovadnak érzékeny a háta, minőségibb nyerget kéne venned. Főleg a daslöt nem ajánlom, nagyon ócska.
2013. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem ezeket a nyergeket, de nem feltétlenül értek egyet az előző hozzászólóval.

Ha a nyereg jól fekszik a lovadra, akkor inkább az alátéten, mintsem a nyergen múlik, hogy kényelmesnek érzi-e majd. Használj zselés alátétet, szivacs nyeregemelőt, bármit, amitől kényelmesebbé teheted számára a nyergelést és figyelj arra, hogy jó hevedered legyen.

A nyereg márkája inkább neked fontos, hiszen ha rossz kialakítású, rosszul ültet stb. az számodra okozhat problémát.

Viszont: ha képes vagy jól kiülni és a nyereg mérete megfelelő, akár jobban járhatsz egy olcsóbb nyereggel, mint egy drága, márkás, de rosszul kiült vagy méretileg nem megfelelővel.

Ezen az oldalon mindenki a hűdemárkákra esküszik, most már nekem is márkás nyergeim vannak, de cirka 15 évig semmi extra márkás cuccom nem volt, mégis képes voltam benne versenyezni is.

2013. febr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nyergeikről nem tudok nyilatkozni, de a Daslöt nem szeretem, hamar tönkremennek a cuccaik, mégis elég drágák. A Pfiff holmik sem két fillérbe kerülnek, de legalább jó minőségűek.

A nyergeikkel kapcsolatban nincs tapasztalatom.

2013. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!