Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kaspersky, Panda, Norton vagy...

Kaspersky, Panda, Norton vagy egyéb? Melyik a legjobb internet security program?

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy, legjobb, de az orosz csodára voksolok!
2013. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:

A NOD32 és Kaspersky a legjobb, előbbinek Eset Smart Security a becsületes neve, utóbbinak meg Kaspersky Internet Security.


Persze ezek fizetősök, nekem most ingyenes Comodo Internet Security van fent. Szódával elmegy.

2013. jan. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a nod32 és az avast! a legelterjedtebb de sokan is panaszkodnak miattuk. A legbiztonságosabb a Kaspersky de meg is kell rendesen fizetni és nem ajánlják gyenge gépekre.

A panda 1 nagy 0, viszont a Nortonom egyből kiszúrt vagy 3 vírust mikor arra váltottam avastról ami szerint tiszta volt a gépem, így azt ajánlom de géptől is függ na meg ízléstől

(toptenreviews.com -> top 10 antivirus 2013)

2013. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Előző voltam, e szerint a Bitdefender a legjobb és legolcsóbb de szerintem ez kamu

2013. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az ESET az a legjobb.A Panda IE se szar.Az a "zizi" benne, hogy különböző cookie-kat(sütiket)kémprogramnak vesz, de hát olyan sok kémprogi lehetetlen.
2013. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!